شرکت‌های همکار

شرکت دانش بنیان مهندسين مشاور هيدروتك توس به منظور ارائه هرچه مطلوب‌تر خدمات فني و مهندسي به كارفرمايان، با دانشگاه‌ها و مراكز علمي، سازندگان، طراحان، مشاورين و پیمانکاران خارجي و داخلي به صورت مشاركتي همكاري مي‌نمايد. در اين راستا با دانشگاه فردوسي مشهد، شركت‌هاي سپاس رايانه خراسان، شرکت فراب، شرکت طوس مسیر، شرکت فاوا رضوی، سما توس، شركت وت آلمان، گروه شركت‌هاي ابزار دقيق هيدروتجهيز، Harvest نيوزلند، Co SAVE چين، GRT هنگ‌كنگ، PNRC هنگ‌كنگ، ATM چين، InoDream و GIG هنگ‌كنگ، شرکت طوس مسیر، گروه مهام شرق و شرکت آب و خاک رضوی مشاركت گسترده‌اي را در سال‌هاي اخير شروع نموده است كه ذيلاً برخي از مجموعه‌هاي همكار مذكور معرفي گرديده است:

شرکت فراب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۱، فعالیت رسمی خود را به عنوان پیمانکار عمومی احداث نیروگاه‌های آبی در ایران آغاز نمود. هدف از تاسیس این شرکت‌، ایجاد دانش فنی طراحی، اجرا و مدیریت پروژه‌های نیروگاه آبی در یک شرکت ایرانی و کاهش هزینه احداث این نیروگاه‌ها در مقایسه با اجرای پروژه به صورت کلید تحویل توسط پیمانکاران خارجی بود.

شرکت طوس مسیر با هدف ارائه خدمات فنی ، مهندسی، ساخت، نصب، راه اندازی و اجرای پروژه‌های عمرانی، صنعتی و معدنی در سال ۱۳۶۸ تاسیس شده است. این شرکت با دارابودن طیف وسیعی از ماشین آلات سنگین و فوق سنگین ، تجهیزات و امکانات مهندسی عمرانی و معدنی در چارچوب سیاستهای توسعه اقتصادی کشور به منظور حفظ توسعه سهم بازار ، افزایش منابع مالی، صرفه جوئی و سوق دادن شرکت به اقتصاد دانش مدار گامهای اساسی برداشته است. این شرکت در زمینه های کاوش های زمینی (معدنی) – حمل و نقل ، راه سازی و آب دارای رتبه یک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری می باشد و به منظور تحقق کیفیت مطلوب در ارائه خدمات ، اقدامات لازم جهت استقرار نظام مدیریت کیفیت براساس استاندارد ISO9001-2000 در شرکت در حال انجام میباشد .

اين شرکت بمنظور ارائه انواع خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات به مجموعه خانواده آستان قدس رضوي و ديگر بخشهاي جامعه، تأسيس گرديد و با وجود نوپايي، در زماني كوتاه توانست جايگاهي شايسته اي را در سطح استان و حتي كشور بيابد.
شركت فناوري اطلاعات و ارتباطات رضوي در سايه تلاش و همت مداوم مديران، مشاوران، كارشناسان و كاركنان خود، در سايه الطاف حضرت حق و با تلفيق روشهاي مديريت و رهبري، سازماني منسجم، قوي، پويا و قابل انعطاف به وجود آورده كه با حمايت مجموعه مقدس آستان قدس رضوي، افتخار دارد محصولات و خدمات متنوع خود را در زمينه هاي مختلف IT به سازمان ها، شرکت ها و موسسات داخل و خارج آستان قدس رضوي در سراسر کشور عزيزمان ايران ارائه نمايد. این شركت در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و امنيت فعاليت و در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشارکت و سرمایه گذاری مي نمايد.

اين شركت از سال ۱۳۷۶ فعاليت حرفه‌ای خود در زمينه طراحی و توليد نرم‌افزارهای رايانه‌ای آغاز نموده است و حوزه‌هاي اصلی فعاليت آن متمركز بر موارد ذيل است:

  • طراحی، توليد و پياده سازی نرم افزارهای تحت وب
  • طراحی، توليد و پياده سازی نرم افزارهای ويندوزی
  • ارائه خدمات سخت افزاری، نصب شبكه و نرم افزار‌های پايه همراه با آموزش
  • ارائه خدمات مشاوره ای در زمينه تدوين و بهبود روش ها و سيستم‌های مالی و اداری

سپاس رایانه خراسان

شرکت توسعه سامانه‌های رايانه ای سماتوس با هدف توليد سيستم‌هاي مديريت اطلاعات در سال ۸۶ تاسيس گرديد. اين مجموعه در عرصه توليد نرم افزارهاي مديريت اطلاعات مبتني بر تکنولوژي‌هاي نوين وب مانند Ajax، در کشور عزيزمان ايران پيشگام مي‌باشد.

  • اتوماسيون اداری تحت موبايل
  • نقشه ساز تحت موبايل اکسير
  • مديريت مجتمع‌های تجاری …