جولای 16 2018 0دیدگاه

حضور شرکت مهندسین مشاور هیدروتک توس در نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری INOTEX 2018

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2018) و بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران از 14 تا 16 تیرماه 1397 در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) با محوریت موضوع شهر هوشمند (Smart City) برگزار گردید. پارک فناوری پردیس معاونت علمی به‌عنوان متولی این رویداد بین‌المللی امسال نیز با همراهی فعالان بخش خصوصی میزبان بیش از 350 تیم و شرکت از اجزای مختلف اکوسیستم نوآوری از جمله استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر بود.

در این نمایشگاه اختراع مشاور عالی شرکت جناب آقای دکتر انصاری و مهندس حسن پور با عنوان دستگاه اندازه گیری رطوبت، شوری و دمای خاک با دقت و صحت بالا (REC-P55) به نمایش گذاشته شد. شرکت مهندسین مشاور هیدروتک توس نیز با ارائه دستاوردهای خود در زمینه سامانه های هوشمند تحت وب در حوزه های مدیریت منابع آب، کشاورزی و آب و فاضلاب در این نمایشگاه حضور یافت. همچنین در حاشیه نمایشگاه جهت معرفی دستاوردهای شرکت مهندسین مشاور هیدروتک توس مذاکراتی توسط جناب آقای مهندس مقدم به عنوان نماینده شرکت با شرکت های حاضر در نمایشگاه و نماینده های آنها به شرح زیر انجام پذیرفت:

  • نماینده گروه D8
  • اتاق بازرگانی، معادن، کشاورزی و صنعت
  • دکتر بینا “مدیر پروژه دولت هوشمند ریاست جمهوری” و “رئیس امور بین الملل شهرداری تهران”
  • نماینده شرکت فرانسوی Sensing Labs جناب آقای دکتر شیخ
  • سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران

شعار این نمایشگاه «شهر هوشمند؛ زندگی هوشمند» بود که با توجه به آن پنل ها و سخنرانی های متعددی در سالن های مختلف انجام شد. بدین منظور در جهت سطح ارتقای دانش و فناوری شرکت و انتقال تجربیات از شرکت های بین المللی مهندس مقدم در همایش ها و سخنرانی هایی با عناوین همایش مدیران فاوای (فناوری اطلاعات و ارتباطات) شهرداری های کلان شهرها با هدف شهر هوشمند، همایش حکمرانی، مدیریت و شهروند هوشمند، همایش شاخص های ارزیابی شهر هوشمند(ارزیابی وضعیت شهر تهران)، سخنرانی با عنوان ” راه حل ها و سرویس های نوآورانه برای شهر هوشمند”، سخنرانی با عنوان “بهترین تجربه ها از کشور آلمان در زمینه شهر هوشمند و انتقال دیجیتال” شرکت نمودند.

برچسب‌ها: ,