Hydrotechtoos@yahoo.com
35414017-8 (51)
35414019 (51)

رتبه‌بندی مهندسین مشاور هیدروتک توس

2

آبیاری و زهکشی

2

آب و فاضلاب

2

محیط زیست

فعالیت‌های اصلی

با بیش از 10 سال تجربه در زمینه های ذیل:

لازم به توضيح است که در حال حاضر، با توجه به روند رو به‌ رشد تقاضاي آب از يك طرف و محدوديت منابع آب كشور از طرف ديگر، متخصصان آب ايران اسلامي با تكيه بر ميراث گران‌بهاي گذشته و علوم و فنون پيشرفته امروز، رسالت عظيمي بر دوش دارند. به همين دليل از اولويت‌هاي فني و تخصصي مهندسين مشاور هيدروتك توس دريافت صلاحيت‌هاي «آب و فاضلاب» و «‌‌‌‌‌‌‌‌آبياري و زهكشي» به منظور اداي وظيفه تخصصي و حرفه‌اي در حفاظت و بهره‌برداري بهينه از منابع آبي كشور بوده است.

آب و فاضلاب

با 4 ظرفیت کاری همزمان

آبیاری و زهکشی

با 8 ظرفیت کاری همزمان

محیط زیست

با 4 ظرفیت کاری همزمان

پروژه‌های شاخص

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر پروژه ها، اینجا کلیک کنید

مطالعات مذکور که با هدف به روز رسانی سند ملی آب کشاورزی خراسان شمالی در راستای تحقق اهداف آیین نامه اجرایی بهینه‌سازی مصارف آب مصوب سال ۱۳۷۵ انجام پذیرفت تنها پروژه‌ای است که در میان چهار طرح تعریف شده به روز رسانی سند ملی آب با موفقیت به انجام رسید و در خرداد ماه ۹۴ طی سفر استانی دولت تدبیر و امید توسط معاون محترم وزارت جهاد کشاورزی جناب آقای مهندس اکبری رونمایی و بهره‌برداری گردید.

تمام کارشناسان و خبرگان آب، مسایل و مشکلات آب کشور و راه حل‌های آن را به خوبی می‌دانند و بر ضرورت استقرار مدیریت یکپارچه منابع (IWRM) اتفاق نظر کامل دارند. اما مشکلات کمی و کیفی آب یک شبه به پایان نمی‌رسد و اصلاح آن نیازمند تغییر در نگرش جامعه نسبت به آب و مدیریت آب است. بنابر درس‌های گذشته بهترین روش استقرار (مدیریت راهبردی) با مشارکت تمامی گروداران آب است که منتهی به برنامه‌های عملیاتی می‌گردد. مدیریت راهبردی منابع آب به منظور رسیدن از “وضع موجود” به “وضع مطلوب یا چشم‌انداز” است که از طریق تدوین ” نقشه راه” محقق می‌گردد. این پروژه برای نخستین بار در کشور توسط شرکت مهندسین مشاور هیدروتک توس در استان خراسان جنوبی به انجام رسیده است.

شرکت‌های همکار

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت‌ها روی لوگوی هر کدام کلیک کنید
مهندسین مشاور هیدروتک توس

حفظ و ارتقا جايگاه ميهن عزيز اسلامي ايران همگام با آهنگ سريع رشد فناوري و توسعه در منطقه و جهان، اتكا به تخصص، هنر و درايت و خلاقيت‌هاي علمي-فني نخبگان جوان و خبرگان دانشگاهي و غير دانشگاهي و بهره‌مندي از همکاري چند جانبه اين گروه‌‌ها را بيش از پيش ضروري مي‌نمايد.

به طور قطع توان طرح و ايده‌هاي نو از يك سو و پياده‌سازي شايسته پروژه‌ها و طرح‌ها از سوي ديگر به نحوي كه با مناسبات مديريتي و چشم انداز توسعه كشور همنوايي داشته باشد، از مهم‌ترين زير ساخت‌هاي توسعه پايدار ميهن عزيزمان تلقي مي‌گردد. بر كسي پوشيده نيست كه امروزه دستيابي به توسعه پايدار تنها با تكيه بر علم و فناوري و عبور از مديريت مبتني بر سعي و خطا محقق خواهد شد.

در اين راستا گروهي از اساتيد دانشگاهي و مهندسين مجرب اقدام به تاسيس شركت مهندسين مشاور هيدروتك توس نموده‌اند.

درباره هیدروتک

مهندسين مشاور هيدروتك توس بالاترين و برترين سرمايه خود را نيروهاي متخصص و متعهد شركت مي‌داند. مديران به همراهي‌ كارشناسان مجرب اين شركت و‌‌ با تلاشي دائم و از طريق همکاري مشترک دانشگاه و جامعه و نخبگان جوان براي ارتقاء و به‌روز آوري سطح توان علمي خود، از شرايط مديريتي موجود در حوزه فني و مهندسي كشور بهره گرفته و عزم بر ارائه خدماتي برتر و موفق دارند.

دسترسی سریع

تمام حقوق برای شرکت دانش بنیان مهندسین مشاور هیدروتک توس محفوظ می باشد.